Продукція

Наша компанія є ексклюзивним представником на території України передових систем для вентильованих фасадів таких, як «ZERRINGER» (алюмінієва система під облицювання з натурального каменю, фіброцементних та керамогранітних плит будь-яких розмірів та з необмеженим малюнком швів, HPL-панелів , алюмінієвих композитів) та «CUUBER» (система з нержавіючої сталі під облицювальну цеглу).

При співробітництві ми пропонуємо різний підхід до вирішення завдань – починаючи з розрахунку, комплектації та поставки систем – закінчуючи комплексом зі стадії дизайну, проектування, поставки та безпосередньо монтуванням конструкцій на будівельному майданчику.

«ТВС-Інжинірінг» має власну проектну групу, яка запропонує на Ваш розгляд варіанти рішень по оздобленню фасадів, виконає робочий проект та супроводить до завершення всіх робіт.

Для більш детального ознайомлення з можливостями та ціновою політикою, а також з метою подальшого обговорення варіантів для співробітництва на об’єктах Вашої компанії пропонуємо організувати зустріч презентацію з керівником проекту або відповідальним представником замовника.

Ознайомитись з продукцією

ukUkrainian
ukUkrainian